Paratika Manuel POS

Manuel POS

Herhangi bir yazılım ve entegrasyon gerektirmeyen Paratika Manuel POS ile müşterilerinizden anında ödeme alabilirsiniz.İş yeriniz için aktif edeceğiniz “Paratika Manuel POS” fonksiyonuyla müşteri ve bayilerinizden 3D Secure güvenliğinde ödeme alarak fiziksel POS ya da entegrasyon masraflarından kurtulabilirsiniz.

Paratika Manuel POS Nedir?

Paratika Manuel POS, hiçbir entegrasyona ihtiyaç duymadan üye iş yeri panelinizden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan pratik ve avantajlı bir Paratika ödeme alma çözümüdür.
Paratika Manuel POS sayesinde fiziksel POS maliyetinden kurtulurken ekstra bir yazılım ya da donanım ihtiyacı olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödemelerinizi alabilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

B2B ödeme işlemleri için kullanılan geleneksel mail order formu kullanımını daha güvenli ve hızlı bir seviyeye taşıyan Paratika Manuel POS 3D Secure güvenliğinde işlem yapmanızı sağlar.

Paratika Manuel POS Nasıl Çalışır?

Herhangi bir yazılım ve entegrasyon gerektirmeyen Paratika üye iş yerlerinin ücretsiz yararlandığı Manuel POS çözümü ile ödeme almak için öncelikle internet sitemizden başvuru formunu doldurarak Paratika üye iş yeri olmanız gerekmektedir.

Paratika üye iş yeri panelinizin ‘Manuel POS’ sekmesini tıklayarak ödeme alma sayfasına ulaşırsınız.

Müşterinizin kart bilgisini manuel olarak ödeme alma ekranına girmeniz ardından, müşterinizin telefonuna 3D Secure güvenlik kodu gönderilir.

Son adımda, müşterinizle iletişime geçerek 3D secure güvenlik kodunu öğrenerek ilgili alana girdikten sonra tahsilatınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Manuel POS Nedir?
Paratika Manuel POS Avantajları Nelerdir?

Güvenli: Paratika Manuel POS kullanımı, B2B ödemelerinde ve bayi ödeme işlemlerinde 3D Secure güvenliğiyle bütün işlemlerinizi daha güvenli gerçekleştirmenizi sağlar.

Hızlı: Geleneksel mail order formu kullanımını dijitalleştiren Paratika Manuel POS, dijital ortam güvenliğinde daha hızlı işlem yapabilme kapasitesine sahiptir.

Entegrasyon yok: Entegrasyon ya da yazılım gerektirmeyen Paratika Manuel POS, fonksiyonu aktifleştirmenizin ardından hemen kullanım imkânı sunar.

7/24 destek: 7/24 operasyon desteği sunan Paratika Manuel POS, uzman e-ödeme ekibi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her adımda kolayca ulaşabileceğiniz bir destek hizmeti sunar.

Hızlı aktivasyon: Ekstra işlem yapmanıza gerek olmayan fonksiyonel alt yapısı Paratika Manuel POS’u hemen aktif etmenizi ve ödemelerinizi hemen almaya başlamanızı sağlar.