Sanal POS

En avantajlı komisyon oranları ile
ödeme almak için Paratika’yı tercih edin.
Paratika Sanal POS ile sınırlarını aş, dünyaya ulaş!
circles

Paratika Sanal POS ile 1 günde satış yapmaya başlayın!

Size özel komisyon oranlarıyla güvenli ve hızlı satış yapmak Paratika ile çok kolay! PCI-DSS ve 3D Secure uyumlu Paratika, size tek entegrasyonla bütün kredi kartlarından ödeme alma kolaylığı sunuyor. En yüksek başarılı işlem oranına sahip Paratika Sanal POS, işinizde güven ve başarıyı yakalamanızı sağlar. Yapacağımız tek bir üye işyeri sözleşmesi ve tek bir entegrasyonla Axess, Bonus, Cardfinans, Advantage, Maximum, Paraf, World, Kuveyt Türk Sağlam Kart ve Bankkart Combo Sanal POS’una Paratika ile çalışarak hızlıca sahip olabilirsiniz. Satışlara başlamak ve güvenli işlem kolaylığından faydalanmak için hemen Paratika Sanal POS başvurunuzu yapın.

Hemen başvurun ve avantajlı komisyon oranlarımızdan faydalanın.

HEMEN BAŞVUR
Stevie Awards'tan Paratika'ya Gümüş Ödül
circles

Paratika’nın binlerce şanslı müşterisinden biri olmak için hemen başvurun ve en avantajlı fiyatlarla e-Ticarete atılın

Unmet security and system stability

Güvenli Ödeme Altyapısı

Paratika ile sahteciliği durdurun! Bütün ödeme işlemleriniz Paratika Sanal POS’un PCI-DSS uyumlu anti-fraud teknolojisiyle korunur.
Veri güvenliğiniz uzman ekiplerimiz tarafından sağlanır.

Unmet security and system stability

Hemen e-Ticarete Atılın!

Size özel komisyon oranlarımızdan hemen faydalanın! Tek entegrasyon ile bütün kredi kartlarından ödeme alın ve para transferlerini günlük olarak gerçekleştirin.

Unmet security and system stability

Çeşitli Para Birimleri İle Ödeme Alma

Paratika ile sınırlarını aş, dünyaya ulaş! Kolay entegrasyon fırsatıyla yurt dışından da hemen ödeme alın. Alternatif ödeme yöntemlerimiz sayesinde dövizle tahsilat yapın ve dünyaya açılın.

Unmet security and system stability

Müşterileriniz İşlemleri Güvence Altında

Teknik ekibimiz her zaman yanınızda! Paratika’nın alanında uzman operasyonel ve teknik ekibiyle hiçbir sorununuz çözümsüz kalmaz. Hemen bize katılın ve 7/24 sınırsız hizmet veren bir ekibe sahip olun.

circles
+20 Yıllık
Deneyim ile Ödeme Çözümleri Hizmetleri Sunuyoruz
Tüm Kartlar
ile Ödeme Alma Altyapısı
%0,69'dan
Başlayan Komisyon Oranları
circles

Paratika’nın ödeme alma ve e-Ticaret hizmetlerinde sınır yok!

Unmet security and system stability

Sanal POS

%0.69’a varan komisyon oranları ile hemen e-Ticarete atılın!

Unmet security and system stability

Pazaryeri

Paratika Pazaryeri ile mağazalarını kolayca yönetin, nakit akışınız kontrol altında olsun!

Unmet security and system stability

ParatikLink

ParatikLink ile sosyal medya kanalları aracılığıyla yapacağınız satışlarınızı ve e-Tahsilatlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yönetin!

Paratika Sanal POS Özellikleri

Ödüllerimiz

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS ile Daha Hızlı, Kolay ve Pratik Ödeme Alın

Paratika Sanal POS; Bonus, Axess, Worldcard, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart, Advantage ve Kuveyt Türk Sağlam Kart kredi kartlarına taksit altyapısı sunmaktadır. Böylece, bu kartların programlarına özel taksit imkanı ile satış hacminizi artırmanıza destek oluyoruz.

Paratika ile yurt dışı kredi kartı sahiplerine ilgili para birimi üzerinden online ödeme imkanı sunabilirsiniz. Dolar, Euro, Sterlin olarak tahsilat yapabilir; aynı döviz cinsi üzerinden tahsilatlarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Paratika ödeme altyapısında herhangi bir sanal POS’un sistem problemi nedeniyle devre dışı kalması durumunda işlemler, otomatik olarak aktif başka bir sanal POS’a yönlendirilir. Banka altyapısından kaynaklı problemlerde peşin tahsilatlarınızda ciro kaybı yaşamamış olursunuz.

Birden fazla bankanın sanal POS’u ile e-Ticaret hizmetleri verebilmeniz için her bir banka ile tek tek entegrasyon yapmanız gerekir.  Her bir bankaya ayrı ayrı komisyon ve ücret ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca, her bankanın farklı formatta gönderdiği mutabakat raporlarını konsolide etmek için ayrıca efor sarfedersiniz. E-Ticaret sistemleri nakit akışı yönetimi zorlaşır.

Paratika ile e-Ticaret hayatınız kolaylaşıyor. Paratika panelinden online olarak tüm işlemlerinizi kontrol edebilir tek bir formatta alacağınız mutabakat raporu ile e-Ticaret işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Paratika ile yapılan tahsilatlar, koruma hesabında tutulur ve yapılan tahsilatlar ödeme vadesi sonunda hesaplarınıza aktarılır.

Paratika online yönetim paneli ile anlık olarak finansal verilerinize ulaşabilir, satış ve tahsilat detaylarınızı izleyebilirsiniz.

Banka bazında mutabakata son! Paratika, tüm bankalar için yapılan tahsilatları tek formatta mutabakat dosyası oluşturarak mutabakat için efor sarfetmenizi engeller.

Esnek filtreleme altyapısı ile istediğiniz detayda finansal ve satış raporlarınızı tek bir panelden yöneterek vakit kaybetmezsiniz.

Dilerseniz de web servisimiz ile ihtiyaç duyduğunuz veri ve işlem raporlarını online olarak sisteminize entegre edebilir, Yönetim Paneli’ne giriş yapmadan da kullanabilirsiniz.

Günümüzde kredi kartı kullanmayan milyonlarca müşteri vardır. Paratika ile sadece banka kartı kullanan müşterilerinizden de ödeme alabilirsiniz. Böylece, kredi kartına ek olarak, daha fazla ödeme seçeneği sunmuş olur e-ticaret işlem hacminizi artırırsınız.

circles

Paratika Sanal POS – İşletme sahiplerinin güvenilir tercihi

HEMEN BAŞVUR