Siz de web sitesine ihtiyaç
duymadan hemen satış
yapmaya başlayın
circles

ParatikLink, Instagram’da satış yapmanız için tasarlandı.

Instagram üzerinden daha iyi satış yapmanızı ne durdurabilir? E-ticaret siteniz yok mu? Sorun yok. ParatikLink, Instagram satışlarınızın ödemelerini almak için en hızlı ve en güvenilir çözümdür. ParatikLink, tek bir panelden oluşturacağınız linki müşterileriniz ile paylaşmanızı sağlar. Böylelikle, PCI-DSS güvenliğinde açılan ödeme sayfasından ödemelerinizi kolayca alırsınız. ParatikLink ile 9 banka kartına (Bonus, Axess, Worldcard, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart, Advantage ve Kuveyt Türk Sağlam Kart) taksit imkanı sunabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

ParatikLink, Instagram satışlarınızın ödemelerini almak için en hızlı ve en güvenilir çözümdür

Unmet security and system stability

ePosta ile ödeme alın

 • Güvenli ödeme sayfası hizmeti
 • Veri güvenliği
 • PCI-DSS uyumluluğu
 • Sahtekarlık girişimlerini önleme
Unmet security and system stability

Websitesine ihtiyacınız yok

 • Panelden kolayca ödeme alın
 • Website maliyetiniz yok
 • 9 Banka kartına taksit imkanı
 • Banka kartlarından da ödeme alın
Unmet security and system stability

Güvenli Ortamda Ödeme

 • 3D secure özelliği ile ödemeleriniz güvende
 • Payten eÖdeme platfomu güvencesi
 • Siz de bu ekosisteme güvenle dahil olun
Unmet security and system stability

7x24 Operasyonel Destek

 • Eödeme alanında uzman ekip
 • Telefon ve email ile destek 
circles

Ödüllerimiz

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Tek tıkla ödeme hakkında bilgi edinin

PCI-DSS uyumlu sistemde saklanan kredi kartı bilgileri yerine oluşturulan token siteye iletildiği için kişisel bilgiler paylaşılmadan online ödeme işlemi güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Birçok müşteri ödeme sırasında sayfayı terkeder ve bir daha geri dönmez.  Bunun sebebi, ödeme için gerekli olan kart, adres, fatura ve kişisel bilgilerin tek tek girilmesi zorunluluğudur.  Tek Tıkla Ödeme ile sadece bir kez girilen bu bilgiler, bir sonraki alışverişlerde kullanmak üzere sistemde güvenli ortamda saklı tutulur.

Tokenizasyon sistemiyle çalışan kredi kartı ödeme bilgisi saklama için e-ticaret sitesinde yapılan ilk alışverişte girilen kredi kartı bilgileri karşılığında bir token oluşturulur ve işyerine iletililir.

Sonraki alışverişlerde kart hamili, kayıtlı kredi kartımla ödemek istiyorum seçeneği ile tek tıkla alışverişini tamamlamış olur.

Üye işyeri firma ise daha önce kredi kartına karşılık gelen token ile işlem sorgusunu başlatır ve provizyonu alır.

Kredi kartı saklama olarak da bilinen tokenizasyon ile müşterileriniz, kredi kartı ve adres bilgilerini tek sefere mahsus olmak üzere sisteme girer ve bir sonraki işlemde kullanmak üzere kredi kart bilgisinin saklanmasına izin vererek sonraki ödemelerinde yalnızca tek bir kullanıcı adı-şifre girişi ile alışverişi tamamlayabilir.

E-ticaret sitenize entegre edebileceğimiz tek tıkla ödeme hizmetimiz ile müşterilerinizi yoran, ödeme sırasında satın almadan vazgeçiren bilgi girme işleminden kurtulmuş olursunuz.

Paratika’nın en hassas olduğu konulardan birisi de, veri güvenliği ve kişisel bilgilerin korunması olup tüm bilgiler, PCI-DSS sertifikasyonlu ortamda saklanmaktadır. Dilerseniz sanal pos başvurusu sayfamızı ayrıca inceleyebilirsiniz.

circles

Sorun değil! ParatikLink ile Instagram satışlarınızı kolayca gerçekleştirin!

HEMEN BAŞVUR