%99.9’a varan başarılı işlem
oranı ile satış hacminizi arttırın.
Kolayca ödeme almanızı sağlıyoruz!
circles

Tek sözleşme ile 9 banka

E-ticaret sitelerinden yapacağınız ürün ve hizmet satışlarınızı, kredi kartı ve/veya banka kartıyla online olarak tahsil etmek istiyorsanız Sanal POS almanız gerekmektedir. Bu işlemlerin banka bazında yönetilmesi, maliyet ve süreç bakımından oldukça zor ve zahmetlidir. Sizler için hızlı ve kolay E-ticaret ödeme altyapısı entegrasyonu için artık Paratika yanınızda! Yapacağımız tek bir üye işyeri sözleşmesi ve tek bir entegrasyonla 9 markanın (Bonus, Axess, Worldcard, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart, Advantage ve Kuveyt Türk Sağlam Kart) Sanal POS’una Paratika ile çalışarak hızlıca sahip olabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

Türkiye’nin lider bankaları online ödemelerini alırken bizim teknolojimize güveniyor. İşletme sahipleri de bundan kolaylıkla yararlanabilir

Unmet security and system stability

SÜREKLİ GÜVENLİK VE SİSTEM DEVAMLILIĞI hesabınıza pürüzsüz nakit akışını sağlar

 • Sahtecilik (Fraud) kontrolü
 • Veri güvenliği
 • PCI-DSS uyumluluğu
 • Güvenli ödeme sayfası hizmeti
 • Türkiye’de bankaların kullandığı teknoloji
Unmet security and system stability

AVANTAJLI ŞARTLAR küçük işletmelerin taleplerine cevap verir

 • Esnek komisyon oranları 
 • Mutabakat Kolaylığı
 • 9 Banka kartına taksit imkanı
 • Her gün para transferi
Unmet security and system stability

ZAHMETSİZ KURULUM ile ödemelerinizi toplamaya hemen başlayın

 • Basit teknik kurulum
 • Açık kaynak API
 • Kurulum ortakları
Unmet security and system stability

7x24 KURULUM DESTEĞİ bir kurulum yaparken her an iletişiminize cevap verir

 • Uzman ekip
 • Çok kanallı iletişim
circles

Ödüllerimiz

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika Sanal POS Ödüller

Paratika ile Daha Hızlı, Kolay ve Pratik Ödeme Alın

Paratika Sanal POS, Bonus, Axess, Worldcard, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart, Advantage ve Kuveyt Türk Sağlam Kart kredi kartlarına taksit altyapısı sunmaktadır. Böylece, bu kartların programlarına özel taksit imkanı ile satış hacminizi artırmanıza destek oluyoruz.

Paratika ile yurt dışı kredi kartı sahiplerine ilgili para birimi üzerinden online ödeme imkanı sunabilirsiniz. Dolar, Euro, Sterlin olarak tahsilat yapabilir; aynı döviz cinsi üzerinden tahsilatlarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Paratika ödeme altyapısında herhangi bir Sanal POS’un sistem problemi nedeniyle devre dışı kalması durumunda işlemler, otomatik olarak aktif başka bir Sanal POS’a yönlendirilir. Banka altyapısından kaynaklı problemlerde peşin tahsilatlarınızda ciro kaybı yaşamamış olursunuz.

Birden fazla bankanın sanal POS’u ile e-ticaret hizmetleri verebilmeniz için her bir banka ile tek tek entegrasyon yapmanız gerekir.  Her bir bankaya ayrı ayrı komisyon ve ücret ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca, her bankanın farklı formatta gönderdiği mutabakat raporlarını konsolide etmek için ayrıca efor sarfedersiniz. E-ticaret sistemleri nakit akışı yönetimi zorlaşır.

Paratika ile e-ticaret hayatınız kolaylaşıyor. Paratika panelinden online olarak tüm işlemlerinizi kontrol edebilir tek bir formatta alacağınız mutabakat raporu ile e-ticaret işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Paratika ile yapılan tahsilatlar, koruma hesabında tutulur ve yapılan tahsilatlar ödeme vadesi sonunda hesaplarınıza aktarılır.

Paratika online yönetim paneli ile anlık olarak finansal verilerinize ulaşabilir, satış ve tahsilat detaylarınızı izleyebilirsiniz.

Banka bazında mutabakata son! Paratika, tüm bankalar için yapılan tahsilatları tek formatta mutabakat dosyası oluşturarak mutabakat için efor sarfetmenizi engeller.

Esnek filtreleme altyapısı ile istediğiniz detayda finansal ve satış raporlarınızı tek bir panelden yöneterek vakit kaybetmezsiniz.

Dilerseniz de web servisimiz ile ihtiyaç duyduğunuz veri ve işlem raporlarını online olarak sisteminize entegre edebilir, Yönetim Paneli’ne giriş yapmadan da kullanabilirsiniz.

Günümüzde kredi kartı kullanmayan milyonlarca müşteri vardır. Paratika ile sadece banka kartı kullanan müşterilerinizden de ödeme alabilirsiniz. Böylece, kredi kartına ek olarak, daha fazla ödeme seçeneği sunmuş olur e-ticaret işlem hacminizi artırırsınız.

circles

Paratika Sanal POS – İşletme sahiplerinin güvenilir tercihi.

HEMEN BAŞVUR