Search
B2B Online Ödeme Çözümü

B2B online ödeme çözümü, ana firmanın bayilerden tahsilat yapmasını, bayilerin kolaylıkla ana firmaya  ödeme yapmasını ve bayilerin son kullanıcılardan online ödeme almasını sağlayan kapsamlı bir çözümdür.

B2B Online Ödeme Çözümünün İşletmenize Faydalarını Okuyun;

Güvenilir Altyapı ile Online Ödeme Alın ve Tahsilat Yapın

PCI-DSS uyumlu, güvenli ve güçlü altyapı ile ana firma, bayi, alt bayi, ve son kullanıcıdan oluşan ekosistemde kolaylıkla ödeme alabilirsiniz ve tahsilat yapabilirsiniz.

Email veya SMS ile Tahsilat Yapın

PCI-DSS güvencesiyle, SMS veya E-Posta ile göndereceğiniz güvenli bir link ile her yerden anında tahsilat yapın.

Tek Arayüz ile İşlerinizi Kolay Takip Edin

Bayi Yönetimi ekranından eklemek istediğiniz bayileri kolaylıkla tanımlayabilir ve ödemeleri bayi ile ilişkilendirebilirsiniz. Bayiler kendi ödemelerini istedikleri zaman başlatabilir, ödemelerini raporlayabilir ve sisteme yüklenmiş faturalarını görüntüleyebilir.

Birden Fazla Kredi Kartı ile Bayilerinize Tek İşlemde Ödeme Kolaylığı Sunun

Kredi kartı limit derdine son! Tek işlem içerisinde 2 farklı kredi kartı veya banka kartı ile ödeme imkanını bayilerinize sunabilirsiniz.

Bayilerin Sanal POS Kullanma Kurma Maliyetini Ortadan Kaldırın

Bayiler doğrudan müşteri kredi karti ile ana firmanın sanal posu üzerinden sattığı ürünlerin ödemesini alabilirler. Böylelikle bayilerin sanal pos alt yapı kurma maliyetini ortadan kaldırmış olun. Ayrıca,  nakit akışını düzenli yönetin.

Komisyon Yansıtmalı Ödeme ile Alıcı Maliyetini Düşün

Sistemde tanımlı bulunan her sanal POS için “komisyon oranı”nı kolaylıkla belirleyebilir ; tanımlı taksit seçeneklerini ve komisyon oranlarını görüntüleyebilirsiniz. Yetki verilmesi durumunda bayileri “komisyon yansıtmalı ödeme” modelini kullanarak bu komisyon oranlarını ödeme sırasında kart sahibine yansıtabilirler.

Bayi Yönetimi Özelliklerine Göz Atın;

Gelişmiş Ödeme Ağı

Özelleştirilebilir Altyapı

7/24 Operasyon Desteği

Regulasyona Uyumlu

Limit Yönetimi

Limit Yönetimi

Kart Saklama (Tokenization) Teknolojisi

Rol Tanımlama