Search
Entegratör Firmalar
Hızlı ve kolay entegrasyon ile hemen e-ödeme almaya başlayın.

Asseco SEE’nin 17 yıllık e-ticaret bilgi birikimden doğan Paratika Sanal POS, hazır e-ticaret altyapısı sunan firmalar ile entegre oldu. Sizin de hazır e-ticaret altyapınız var ise, hemen Paratika Sanal POS’a başvurun.

KobiMaster

KobiMaster 12 yıllık tecrübesi ile büyük markaların e-ticaret yazılımı ihtiyaçlarına çözüm üretir. E-ticaret süreçlerine bütün olarak bakar ve ERP, Lojistik, pazarlama entegrasyon ihtiyaçlarına da çözüm sunar. Eğer e-ticaret altyapınız KobiMaster ile çalışıyorsa, Paratika sanal POS ile hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

pobol ETİ

pobol software solutions çözümü olan pobol ETİ, ürünlerinizi internet üzerinden pazarlamanızı, tanıtımını yapmanızı sağlayan e-ticaret sistemdir. Son teknolojilerle donatılmış pobol ETİ bir e-ticaret sistesinden beklediğiniz herşeyi size sunar. Eğer e-ticaret altyapınız pobol ETİ ile çalışıyorsa, Paratika sanal POS ile de e-ödemeleri daha hızlı, kolay ve pratik alabilirsiniz.

Wecart

Wecart E-Ticaret, 2013 yılından bu yana ,sürekli gelişen e-ticaret pazarında yeni ve teknolojik çözümler üreterek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan bir e-ticaret yazılım sistemidir. Eğer Wecart kullanıyorsanız, Paratika sanal POS ile entegre olarak güvenli ödeme alabilirsiniz.

Dokuz Yazılım

Dokuz Yazılım, son yıllarda kitap satış sektörü için geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile kitap sektörünün tartışmasız 1 numaralı e-ticaret firması haline gelmiştir. Dokuz Yazılım e-ticaret altyapısı kullanan e-ticaret iş sahipleri Paratika Sanal POS ile güvenli ödeme almaya başlayabilir.

Efasis

Kullanımı oldukça kolay e-ticaret yazılımı olan Efasis, Paratika Sanal POS ile entegre çalışıyor. Siz de hemen başvurun Paratika ile satış yapmaya başlayın.